Intrare Site WST Arad
6mm .:. Airsoft & Milsim
Noiembrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Ops6: GREEN ZONE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Mesaj  BRAVO-2-0 la data de Vin Aug 01 2014, 00:08

Salutare
Sunt Bala / ASAR si imi revine deosebita placere si onoare sa va provoc imaginatia invitandu-va la GREEN ZONE.
v-am atasat link-ul de la site-ul de joc unde sper ca gasiti aproape toate informatiile pe  care noi de-am dorit sa le aveti.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa ce v-ati regasit in una din cele 9 echipe , 5  apartinand TASK FORCE 121 si 4 apartinand BLACK ARROW ( 1211,1212,1213,1214 ,MARINES si BA01,BA02,BA03, BA04)  si v-ati hotarat sa acceptati provocarea noastra , tot ce va mai ramane este sa va inscrieti. Si asta , nimic mai simplu. Trimiteti pe adresa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] informatii referitoare la :
- echipa pe care vreti sa o incadrati
- numele si prenumele dvs.
Noi o sa va trimitem in timpul cel mai scurt datele bancare unde dvs. trebuie sa  achitati taxa de participare in termen de 5 zile lucratoare. Dupa achitarea taxei de catre echipa va rugam sa ne trimiteti pe adresa de mail de mai sus o copie a foii de varsamant. Si , sunteti parte a actiunii!
DEOARECE LOCURILE SUNT STRICT LIMITATE , VOM MERGE PE PRINCIPIUL PRIMUL INSCRIS , PRIMUL SERVIT!
Invitatiile la joc au fost trimise catre WW , ACT , WST , FALCONS , ARGUS , SUPER DADDYS si cateva echipe din Ungaria.
Organizatorii vor actualiza ASAP site-ul cu locurile ocupate si cu cele ramase libere. Cei inscrisi la joc vor fi adaugati  de noi si pe pagina de FB special creata de noi , pentru a putea comunica mai usor , pentru a  avea acces mai rapid la pozele cu locatia si celelalte aspecte legate de locatie si nu numai. De asemenea , telefonul meu (0733933178) va sta la dispozitie .
Acestea fin zise , va las sa degustati povestea.
Respecte !
PS- va puteti inregistra incepand cu lansarea site-ului!
BRAVO-2-0

Number of posts : 40
Localizare : arad
Registration date : 30/12/2011

http://www.airsoftarad.ro

Sus In jos

Re: Ops6: GREEN ZONE

Mesaj  BRAVO-2-0 la data de Dum Sept 07 2014, 15:34

In lipsa unor dovezi concludente , Consiliul de Scuritate al ONU nu a dat unda verde inceperii misiunii in Irak la data initial anuntata. Operatiunile pentru moment anulate vor fi demarcate la o data ulterioara.
Ms.
RONIN05 , OUT .
BRAVO-2-0

Number of posts : 40
Localizare : arad
Registration date : 30/12/2011

http://www.airsoftarad.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum